Kurníky pro slepice

Dřevěné kurníky s výběhem pro slepice

Nabízíme kvalitně zpracované mobilní kurníky s výběhem, kurníky, kurníky s výběhem pro chov slepic. Chcete mít menší chov slepic a mít domácí čerstvá vejice? Tak právě pro Vás jsou vhodné naše kurníky. Kurníky jsou navrženy pro snadný chov slepic - naše kurníky jsou velmi praktické a zajišťuji jednoduchou údržbu. V naší nabídce naleznete kurníky ruzných velikostí. Například kurník pro 4 slepice, kurník pro 8 slepic nebo i kurník pro 10 slepic. V závislosti na velikosti slepic je možné chovat více kusů než je uvedeno. Pokud zvažujete pořídit kurník pro křepelky, tak tech se do našich kurníků vejde poměrně velký počet! 

Mobilní kurník vhodný i pro chov jiných domácích mazlíčků

Nabídka našich kurníku není určená jenom pro slepice. Naši zákazníci v nich často chovají například králíky, křepelky, morčata a další drobná domácí zvířata. Díky parametrům chovaná zvířata získají bezpečí před dravci, nepříznivýmu počasím i případným únikem.   

Kompletní nabídka kurníku pro slepice: 

4 položek celkem
kurník pro slepice KK04
Novinka Tip
5 990 Kč

Mobilní kurník KK04 pro slepice je cenově dostupný, robustně zpracovaný. Vhodný až pro 4 slepice (v závislosti, dle druhu / velikosti)

303
Mobilní kurník s výběhem a košem na vejce KK15XL (až pro 8 slepic)
Akce Tip Výprodej NEJPRODÁVANĚJŠÍ
11 799 Kč –6 %
10 990 Kč

Dřevěný kurník KK15 s výběhem a košem pro sběr vajec nabízí dostatečný komfort a prostor až pro 8 slepic (v závislosti, dle druhu / velikosti)

54/SVE
Dřevěný kurník s výběhem KK22XXL, hnědá
Akce Výprodej
13 490 Kč –18 %
10 990 Kč

Dřevěný kurník KK22XXL s výběhem a košem pro sběr vajec nabízí dostatečný komfort a prostor až pro 10 slepic (v závislosti, dle druhu / velikosti). Vhodný i pro chov většího...

106/HNE
Mobilní dřevěný kurník KK33 s výběhem
Akce
6 990 Kč –15 %
5 890 Kč

Moderní mobilní kurník s výběhem a sběrným košem na čerstvá vejce pro 4 slepice (v závislosti, dle druhu / velikosti)  

45

Kurníky, klece pro křepelky 

Kurníky, které naleznete u nás v nabídce nejsou vhodné jenom pro běžné slepice, ale také i pro oblíbené křepelky.  Vzhledem k tomu, že křepelky jsou mnohem menší než slepice, tak v kurníkách od nás budou mít velký dostatek prostoru a komfortu. Stačí si jenom vybrat! Vhodná velikost se dá určit podle uvedeného počtu chovných slepic. Pokud je kurník určený pro 3 slepice, tak je možné v něm chovat až 6 křepelek! 

 

Kurníky, mobilní kurníky, kurníky s výběhem

V naší nabídce máme několik druhů kurníků. V nabídce máme kurníky: běžné kurníky bez výběhukurníky s výběhemmobilní kurníky s výběhemmobilní kurníky