Posezónní výprodej na všechny kurníky - slevy až 35%. Skladem poslední kusy 

PonyCycle

Koníci ponycycle

Seznamte se PonyCycle ® 

Co je PonyCycle ® ? To jsou cyklovací koníci, poníci. PonyCycle ® je zcela nový druh zábavy jak zlepšit dítěti koordinaci, rovnováhu a přimět děti k pohyové aktivitě - cyklování. Větší stabilitu zajišťuji dřevěné rukojeťi a bezpečí. PonyCycle ® Ride On je vybaven sedadlem a postroji ze syntetické kůže. PonyCycle ® nabízí vysoko kvalitu plyšové látky, hřívu a ocas můžete kartáčovat. Stejně jako u opravdového koně. 

Jezdicí koník PonyCycle ®

PonyCycle ® klade důraz na to, aby děti v dnešní době měli zdravý pohyb. Pro pohyb dětského koníka tedy nejsou potřeba žádné baterie a ani elektřina. Pro uvedení koníka do pohybu se stačí zvednout a spustit v sedle, aby se nohy a hlava poníka posunuly dopředu, čímž se vytvoří cvalový pohyb, který pohání PonyCycle ® vpřed. Pomocí rukojetí, které jsou na obou stranách hlavy navádějte koníka, poníka tím směrem, kterým potřebujete.PonyCycle ® Ride On má 4 snadno klouzající kolečka a díky nim je vhodný jak pro vnitřní, tak i venkovní použití na rovném a pevném povrchu. 

PonyCycle ® má řadu výhod o proti běžnému, klasickému houpacímu koni. 

 
1 položek celkem
Snímek obrazovky 2023 05 18 v 20.34.27
Novinka
11 990 Kč

PonyCycle ® ? To jsou cyklovací koníci, poníci. PonyCycle ® je zcela nový druh zábavy jak zlepšit dítěti koordinaci, rovnováhu a přimět děti k pohyové aktivitě - cyklování....

116